סוגי עצים למכירה

תוכן עניינים

מכירת עץ מתבצעת בדרך כלל ישירות מול אנשים פרטיים שרוצים לשפץ לבד את הבית – או מול אנשי מקצוע מהתחום. בכל אחד מהמקרים האלה, אפשר לבחור את העצים שאותם רוצים למכור מבין היצע רחב יחסית של אפשרויות. הנה למשל כמה סוגי עצים למכירה שבהם מומלץ להתמקד:

א. עץ מלא – הסוג הראשון של העץ שאותו מוכרים בחנויות ייעודיות הוא עץ מלא. זהו עץ שאינו מעובד וללא תוספות משמעותיות, מה שהופך אותו ליקר אבל גם עמיד יותר. כמו כן, המשקל של עץ מלא מעיד על הצפיפות והחוזק שלו.

ב. עץ רב שכבתי – בעץ רב שכבתי יש כמה שכבות שונות שכל אחת מהן יכולה להיות מיוצרת מחומר גלם אחר. ברוב המקרים, השכבה העליונה של עץ רב שכבתי היא מעץ טבעי בעוד השכבה האמצעית היא מעץ סינתטי.

ג. עץ אורן – ספציפית בקטגוריה של עץ מלא, יש כאלה שמעדיפים עץ אורן בגלל שהוא רך ונוח לעבודה. כמו כן, המחיר של עץ אורן נמוך בהשוואה לעצים מלאים אחרים והוא אינו מצריך ידע מקצועי נרחב.

ד. עץ לבן – סוג אחר לגמרי של עץ שאותו ניתן לרכוש מכונה "לבן", או "אשוחית", והוא בעל טקסטורה מיוחדת. במהלך מכירת עץ מן הסוג הזה, הדגש הוא על חוזק ויציבות ועל התאמה לנשיאת משקל כמו למשל בפרגולה.

מה הבדל בין עץ לדיקט?

אי אפשר לדבר על סוגי עצים למכירה בלי להזכיר דיקטים או לבידים. בין היתר, לבידים הם לוחות או פלטות עץ שמורכבים מכמה שכבות של עץ שמודבקות אחת לשנייה. במקביל, אפשר לראות שיש גם דיקטים דקים יחסית שמורכבים משכבות שונות של עצים ובהם משתמשים כפתרון חיפוי או כהשלמה עבור פרויקטים קיימים בעץ גושני.

אולי יעניין אותך:  המדריך לבחירת אינטרנט לעסקים

בסופו של דבר, המטרה של השוואה בין סוגי עצים למכירה היא לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על התוצאות. בשביל להשיג את המטרה הזו, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהכיר את התכונות של פרגולות, דקים, גגות רעפים או רהיטי עץ. למרות שאת כולם מייצרים מעץ, יש ביניהם המון הבדלים.

רמי פלר

לנצל את הכוח שלכם לטובת עשיית טוב 

אחוז קטן מאוד של אנשים מצליח להתעשר בזכות עצמו, להקים עסק שיצליח בגדול ולהרוויח הרבה מאוד כסף. בעולם שאנו חיים בו כסף שווה כוח ואם יש לכם הרבה כסף מדובר בהרבה כוח. עכשיו, השאלה היא מה אתם עושים עם הכוח הזה? דואגים רק לעצמכם וליקיריכם? (שזה בסדר גמור). אולי עושים שימוש בכסף כדי לעשות רע

קרא עוד »
מדרס אורטופדי בהתאמה אישית

מדרסים אורטופדיים – המדריך המלא

מדרסים אורטופדיים עוזרים ללא מעט בעיות רפואיות ואורטופדיות ואנשים שונים באוכלוסייה. היציבות והכוח של האדם נובע מהשורשים שלו, כלומר מהרגליים שלו. רגליים חזקות ובריאות יעזרו לאדם לעמוד איתן, יציב ולהיות בכל כושר סיבולת גבוה יותר. לעומת זאת רגליים חלשות שמופעל עליהן לחץ רב או שיש בעיות רפואיות שונות, עשויות לפגוע ביציבות האדם, ביכולת שלו לעמוד,

קרא עוד »
מנדף ביולוגי

מהו מנדף ביולוגי?

במעבדות שונות העבודה המתבצעת היא ייצור של מוצרים מסוימים או ביצוע של ניסויים בחומרים שונים ובדגימות ביולוגיות שונות. במעבדות מסוג זה ובמתחמי מחקר שונים חשוב להיעזר באמצעי בטיחות שונים על מנת להבטיח את בטיחותם של העובדים מצד אחד ואת סביבת העבודה הסטרילית למניעת זיהום הדגימה/החומר בו/עמו אנו עובדים. בין היתר נעשה שימוש בכפפות, מסיכה, לעתים

קרא עוד »
מסכה, מזרק וכדורים

פורטל הבריאות של מדיקו – לדעת יותר על הבריאות שלכם

אומרים שלשאול את גוגל זה לא הדבר הטוב ביותר לעשות כשיש שאלות אבל כשנכנסים לפורטל הבריאות של מדיקו מצליחים לפחות לקבל מידע שעוזר לכם לדעת יותר על הבריאות שלכם ואל מי לפנות כדי לעבור את הבדיקות הנכונות. זה חשוב לא פחות לדעת יותר על מצבכם ולברר מידע שלא תמיד לרופאים יש זמן להסביר לכם. כך,

קרא עוד »
הרמת סינוס

הרמת סינוס

הרמת סינוס היא פעולה כירורגית שנעשית שלב אחד לפני השתלת שיניים ומחוסר ברירה משום שאין יותר עצם שבה אפשר לבצע את ההשתלה. אחת הדרכים המוצלחות והמתקדמות לעזור לאנשים שאיבדו את שיניהם היא השתלת שיניים. במקום התותבות שנהגו לתת בשנים עברו היום אפשר להשתיל שיניים בחניכיים באמצעים מתקדמים וקלים ליישום, וזה הרבה יותר יעיל ונוח מכל

קרא עוד »
שירותי תרגום

שירותי תרגום ובחירת חברת תרגום

לא פעם אתם עשויים להיתקל בצורך לתרגם מסמכים שונים. לעתים תצטרכו לעשות זאת באופן פרטי ולעתים לצרכים עסקיים. כך או כך מומלץ לשכור חברת תרגום מקצועית על פני שימוש באחד מעובדי החברה שבמקרה בקיא בשפה הנדרשת ברמת שפת אם ולרוב עדיף חברה מאשר מתרגם בודד. אילו שירותי תרגום נפוצים יותר ומהן היתרונות של חברת תרגום?

קרא עוד »