רמי פלר

לנצל את הכוח שלכם לטובת עשיית טוב 

אחוז קטן מאוד של אנשים מצליח להתעשר בזכות עצמו, להקים עסק שיצליח בגדול ולהרוויח הרבה מאוד כסף. בעולם שאנו חיים בו כסף שווה כוח ואם יש לכם הרבה כסף מדובר בהרבה כוח. עכשיו, השאלה היא מה אתם עושים עם הכוח הזה? דואגים רק לעצמכם וליקיריכם? (שזה בסדר גמור). אולי עושים שימוש בכסף כדי לעשות רע לאנשים אחרים או לביצוע דברים רעים? יש מעטים שעושים עם הכסף והכוח שקיבלו גם דברים טובים. קחו לדוגמה את רמי פלר שהצליח והתעשר כבר מגיל צעיר יחסית והשקיע שנים רבות מחייו להקמת עמותות ותרומה לנזקקים. כיום הוא מתחזק יחד עם אשתו כולל ללימודי תורה בביתם שבבני ברק ובין היתר גם הספיק להקים את המרכז הישראלי לנפגעי כתות, שסייע לאינספור אנשים לצאת מכתות ולהרוויח את חייהם בחזרה.

הסיפור של רמי פלר עם עולם הכתות

הסיפור של רמי פלר עם עולם הכתות החל כאשר התבשר כי חברו הטוב שטס לאמסטרדם לצפות בהופעה ולטייל, לא חזר לארץ בהתאם לזמני הטיסה שלו. המשפחה לא הצליחה ליצור עמו קשר וגם עירוב הסקוטלנד יארד לא הניב פירות. כדי לסייע בחיפושים רכש פלר כרטיס טיסה ועלה על המטוס הראשון לאמסטרדם. שם שאל אנשים רבים, אסף רמזים ופעל במאמץ רב למציאת חברו. לבסוף, מצא אותו בספינה מתחת לגשר כאשר הסתבר כי הצטרף לכת מקומית בשם "יהודים למען ישו". כאשר ביקש מחברו לחזור עמו לארץ, ביקש ממנו חברו להישאר לשמוע הרצאה ופלר הסכים. הוא ביקש להחזיר את חברו לארץ וזה ביקש מרמי להישאר לשמוע הרצאה. רמי הסכים ולאחר ששמע את ההרצאות הבין שמדובר בתרמית. 

זה לא נגמר שם

בהמשך, התבשר פלר כי גם בן משפחה שלו הצטרף לכת הסיינטולוגיה. זו שטפה לו את המוח וגרמה לו לנתק קשר עם בני המשפחה ועם חייו הקודמים. בניסיון לעזור לו לצאת מהכת אמר לו חברו שהוא אינו מעוניין לעשות כן ולכן פלר הזמין מומחה מארה"ב והטיס אותו במיוחד לישראל. בן המשפחה לא היה מעוניין להיפגש עם המומחה, ולכן החליט פלר ללמוד בעצמו על אודות עולם הכתות, שיטות הפסיכולוגיה שבהן הן עושות שימוש, איך הן מגייסות אנשים וכיצד ניתן להוציא אנשים מכת. לאחר הלימוד המעמיק הוא החל לפעול לטובת הוצאת חבריו לכת של אותו בן משפחה, עד שלבסוף גם הוא השתכנע והסכים לשמוע את פלר. כת הסיינטולוגיה היא כת מסוכנת ביותר. היא עושה שימוש בהיפנוזה אוטוריטטיבית. בעקבות הסיוע לנפגעי כת זו החליט פלר להמשיך ולסייע לנפגעי כתות נוספים. הוא נפגש עם אנשים מכתות נוספות, חקר אותן ולמד עליהן והבין כי מדובר בכתות המנצלות את חבריהן, סוחטות מהן כספים ושוטפות להם את המוח. הסיפור התפרסם במהרה ופניות רבות החלו להגיע לפלר ממשפחות רבות ברחבי הארץ. 

הקמת המרכז הישראלי לנפגעי כתות

אולי יעניין אותך:  ספירת העומר

בשל הפניות הרבות והרצון לעזור ליותר אנשים החליט פלר להקים את המרכז הישראלי לנפגעי כתות שדרכו הוא החל לעזור ליותר ויותר אנשים, לספק להם תמיכה מקצועית וסיוע בחזרה למציאות התקינה. כיום פלר כבר אינו פעיל במידה רבה במרכז והוא מנוהל על ידי רחל ליכטנשטיין. במקרים מורכבים וחריגים הוא ממשיך לייעץ למרכז מניסיונו הרב שצבר לאורך השנים.

לאורך השנים רמי פלר חווה מסע רוחני שגרם לו לחזור בתשובה ולגלות את האמת האבסולוטית שיש בורא לעולם. הוא קיבל את ההוכחות שאותן חיפש לאורך הדרך ובמקביל למסע הרוחני, החשיפה לעולם הכתות והעזרה לאנשים אחרים הוא המשיך למלא את ליבו ונפשו בעשיית טוב וניצול הצלחתו בעסקים לטובת עזרה לזולת.

You Might Also Like